.

.

Времето и трајната кабелска издолжена шамија и кабел плетена капа со сет за подароци од крзно

Времето и трајната кабелска издолжена шамија и кабел плетена капа со сет за подароци од крзно

Оценки на купувачот:

DEN 685.28
Од стоката
Во магацинот

Чувствувајте се луксузно пријатно оваа сезона со оваа шамија и капа поставена од време и TRU. Овој прекрасен сет доаѓа со пријатна ткаена шамија и плетена гравче со факс-фур пом-пом. Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Сет на грав и шал. Плетете ја гравчето со манжетно. Пом-пом врвот. Правоаголна марама со раб. плетена ткаенина. Тело : 67% најлон, 21% вискоза, 14% полиестер. Faux-fur Pom : 76% акрилик, 13% модакрилик, 11% полиестер. Само чисто место. Увезени.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата