.

.

Ournourneуни колекција женски Адрас Отворен плоштад пети -пети сандали

Ournourneуни колекција женски Адрас Отворен плоштад пети -пети сандали

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Веднаш додадете глам финиш на кој било изглед со колекцијата Adras By Journee. Оваа лента со петици со потпетици се одликува со патент вегански кожни кожени и отворени плоштад пети за ретро изглед. Подлогата со нозе го комплетира дизајнот за дополнителна удобност. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 4-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата