.

.

Женски Комбинезони Печатен Скокач Со Прерамки Без Ракави За Лето XL

Женски Комбинезони Печатен Скокач Со Прерамки Без Ракави За Лето XL

Оценки на купувачот:

DEN 244.16
Од стоката
Во магацинот

Карактеристики : . 1. Материјали од ткаенина со врвен квалитет направени, удобни и дишат. 2. Комбинезони со прерамки е погодно за облекување и соблекување. 3. Исто така, одговара за други секојдневни прилики, како што се состанување, купување итн. 4. Одличен подарок за вашите пријатели на нивниот роденден, Божиќ итн. 5. Удобно за носење. Спецификации : . Материјали : полиестер. Големина Биста Половината Должина На Колкот. М : 90см 100см 98см 82см. Л : 96см 104см 102см 83см. XL : 102cm 108cm 106cm 84cm. 2 XL : 108cm 112cm 110cm 85cm. Известување : . 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја можеби е малку поинаква од бојата на сликата. 2. Азиската Големина е помала од големината НА ЕУ/САД/ВЕЛИКА Британија, ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да ги купите. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење. т. Материјал : Тип На Памучна Полиестерска Шема : Печатење : одговара на големината, земете ја Вашата Нормална Големина Големина На Табелата : : Мбуст(см/ин ) : : 90/35, 4 Половината(см/ин ) : : 100/39, 4 Колк(см/ин ) : : 98/38, 6 Должина(см/ин) : : 82/32, 3 Големина : : Лубуст(см/ин ) : : 96/37.8 Половината(См/Во ) : : 104/40, 9 Колк(см/во ) : : 102/40, 2 Должина(см/во) : : 83/32, 7 големина : : Xlbust(см/во ) : : 102/40, 2 половината(см/во ) : : 108/42, 5 колк(см/во ) : : 106/41, 7 должина(см/во) : : : 84/33, 1 Големина : : 2xlbust(Cm/In) : : 108/42, 5 Половината(Cm/In) : : 112/44, 1 колк(cm/in) : : 110/43, 3 должина(cm/in) : : 85/33, 5 женски комбинезони печатени скокачи со прерамки без Ракави за летни xl.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата