.

.

Нова Печатена Врвна Кошула Пролет Секојдневно Слободно Време Со Долги Ракави Женски Маици Секојдневен Пуловер О-Вратот Врвна Кошула Забава Дами Улична Облека Дне?

Нова Печатена Врвна Кошула Пролет Секојдневно Слободно Време Со Долги Ракави Женски Маици Секојдневен Пуловер О-Вратот Врвна

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Големина : S Биста : 85cm/33.46" Рамо : 33cm/12.99" Ракав : 56cm/22.05" Должина : 64cm/25.20" Големина : M Биста : 90cm/35.43" Рамо : 34cm/13.39" Ракав : 57cm/22.44" Должина : 65cm/25.59" Големина : L Биста : 95см/37.40" рамо : 35см/13.78" ракав : 58см/22.83" должина : 66см/25.98" големина : xl биста : 100см/39.37" рамо : 36см/14.17" ракав : 59см/23.23" должина : 67см/26.38" големина : xxl биста : 105см/41.34" рамо : 37см/14.57" ракав : 60см/23.62" должина : 68см/26.77" големина : хххл Биста : 110см/43.31" Рамо : 38см/14.96" ракав : 61см/24.02" должина : 69см/27.17" големина : Ххххл биста : 115см/45.28" рамо : 39см/15.35" ракав : 62см/24.41" должина : 70см/27.56" големина : хххххл биста : 120см/47.24" рамо : 40см/15.75" Ракав : 63см/24.80" должина : 71см/27.95" секојдневен/Дома/плажа/забава/шопинг/работа/училиште/Надвор/свадба/одмор/дневно/канцеларија/патување/стил на трчање/денот на Вљубените. Едноставниот дизајн го прави убав за секоја случајна пригода.трендовски и елегантен : нашите врвови убаво со хеланки, фармерки, шорцеви, здолништа, кратки, совршени за лето, пролет и aut.Мека и удобна за носење.Пол : Женски Модели : Печатен Стил : Мода, Каузалматеријал : Полиестер Жени Печатење Обична Модна Маица Блуза Топсокација : Овие Женски Блузи се погодни за дома, одмор, патување, состанок, забава, плажа, шопинг. Тоа ќе биде убава опција за активности на отворено или внатре.Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини претходно .Оваа класична кошула може да се носи во многу различни прилики, забави, работа, клубови, одмори и многу повеќе.2023 Женска Врвна Летна Маица што добивате : 1 Х Кошула Кошули за жени е погодна за секојдневна, надворешна, домашна, Ден На Независноста, роденден итн . Тоа е убав подарок. Повод : Дома,Училиште,Одмори,Забава,Работа,Канцеларија,Шопинг,Свадба, Мајчинство.Помага Во Покривање На Стомакот. Убава Ткаенина И Добра За сите Сезони. Патриотски Кошули Жени 4 јули Кошула Ѕвезди Ленти Врвот Маици. Дизајн : ѕвезди И пруги отпечатена маица со кратки ракави раглан, графичка кошула на американското знаме 4 јули, патриотски врв на кошула за жени, отпечатокот од предната страна е симпатичен. Кошула Жени Гроздобер Маици За Жени, ќе добиете мека и симпатична кошула ако ја купите.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата