.

.

Женски Бандана Цевка Блузи Гроздобер Прерамки Цветни Печати Бандо Врвови

Женски Бандана Цевка Блузи Гроздобер Прерамки Цветни Печати Бандо Врвови

Оценки на купувачот:

DEN 367.84
Од стоката
Во магацинот

Ве молиме, љубезно забележав дека оваа ставка Ја продава Судот Танг Лан Од пазарот Оуојбај.Женски Бандана Цевка Блузи Гроздобер Прерамки Цветни Печати Бандо Блузи Лето Тенок Одговара Кошули. Карактеристики : . Дефинитивно убав подарок за вашето семејство, пријатели или дури и за себе. Рачно/Машинско перење одделно во ладна вода и сушење на рацете. Ниско-пеглање. Ве молиме измерете ја големината следете ја нашата табела со големини според описот на производот. (Не Амазон Шема). Големина(см)ttt t. st Length : t39t Bust : t76. Мtlengh : t40t Bust : t80. Lt Length : t41t Bust : t84. XLt Length : t42t Bust : t88. Големина (инч)ttt t. st Length : t15, 35 t Bust : t29, 92 . Мдолжина : т15, 75 тбуст : т31, 50 . Lt Length : t16. 14 t Bust : t33. 07 . XLt Length : t16. 54 t Bust : t34. 65 . Спецификација : . Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Боја : Мулти-боја. Стил : Шик. Соодветни сезони : Лето, пролет, fall. Применлива пригода : Во Затворени Простории на Отворено. Вклучен Пакет. 1 Х Врвови. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетен 95%полиестер, 5%спандекс. Добра мекост и убаво дишење. Женски врвови без прерамки, мазни и удобни за носење. Карактеристика : врвови Од бандана за жени : Без Прерамки, без ракави, цветен принт, детали со грб, тенок фит, исечена должина, затворање со повлекување, неправилен раб, лесен за ставање и полетување. Дизајн : женски врвови од цевки, основен, но сепак ласкав и елегантен стил, ве прават пошармантни. Летните врвови можете да ги носите под тексас јакна за стилски слоевит изглед. Натпревар : блузи од Бандо за жени, е совршен за совпаѓање со вашите омилени здолништа, шорцеви, фармерки, високи потпетици итн. Кошулата без прерамки одличен додаток на вашата летна гардероба. Повод : жените опремени врвови, погоден за секојдневниот живот, танцување, рејв, музички фестивал, датира, партија, бар, клуб, ноќ надвор, одмор, шопинг, улица, шопинг, колеџ, и така натаму.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата