.

.

Пуловер Блузи За Жени Мода Удобна Лабава Кошула Со Ревер Со Ракави Женско Копче Нагоре Кошула Со Сончоглед Печатење Плус Големина Женска Облека

Пуловер Блузи За Жени Мода Удобна Лабава Кошула Со Ревер Со Ракави Женско Копче Нагоре Кошула Со Сончоглед Печатење Плус Големина

Оценки на купувачот:

DEN 382.08
Од стоката
Во магацинот

ГОЛЕМИНА ШЕМА : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22 "Должина : 64см/25.20". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80 "Должина : 65см/25.59". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Должина : 66см/25.98". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104cm/40.94 "Должина : 67cm/26.38". Големина : 2 XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 108cm/42.52 "Должина : 68cm/26.77". Сезона : Пролет/Aut. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Јака : Јака За Превртување. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Редовно. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Жени Врвови Печати, Долги Ракави, Пуловер Блузи. Изработен Од Издржлив, Дише, Лесен, Мек, Мазен и Пријатен Материјал. Овој Дуксер Е Совршен За Спарување Со Хеланки/ Фармерки/ Џогери/Шорцеви итн. Можете исто така да додадете јакна/ Палто/ Кардиган за да бидете топли во студените денови. Погоден за Запознавање,Забава, Одмор, Патување, Училиште и Клубови и други Секојдневни Прилики. Нежно Машинско Перење Со Слични Бои,.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата