.

.

Капрезе Женски Обични Туники Со Кратки Ракави Врвна Блуза Дами Лето Кафтан Туника Основни Маички Блузи За Дами Широки Туника Пуловер Кошула Блузи

Капрезе Женски Обични Туники Со Кратки Ракави Врвна Блуза Дами Лето Кафтан Туника Основни Маички Блузи За Дами Широки Туника

Оценки на купувачот:

DEN 207.68
Од стоката
Во магацинот

Опис : . Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Женски Летни Блузи, В Маица За Вратот,Блуза Со Кратки Ракави,Маица За Лулашка За Дами Туника, Женски Врвови Со Врзани Врвови Од Блуза. Тип На Шема : Цврста Боја. Боја : Кралска Сина, Беж, Црвена, Црна (По Избор). Големина : S,M, L, XL, XXL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 65% Полиестер, 35% Памук. Деколте : V Вратот. Должина : Должина На Колковите. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Сезона : Пролет, Лето. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Плажа. . Карактеристики : . 1. Летни Секси туники со врат Блуза Со Мека, лесна и дише полиестерска и памучна ткаенина, правејќи да се чувствувате освежени во ова жешко лето. 2. Овој лабав врат од Чипка Со Врат Е супер симпатичен што прави да изгледате толку секси и елегантно. Елегантен секси без да биде премногу секси. Со чипка шиење деколте, и краток ракав и туника половината&разгореа полите дизајн, стилски и пријатна. 3. Оваа секси маици од тантела блузи со боксерска манжетна добро се совпаѓаат со шорцеви,здолништа,хеланки и фармерки, што е идеално за секојдневен изглед. 4. Блузата со чипка со кратки ракави е погодна за секојдневно, секојдневно носење, шопинг, дом, училиште, забава, работа, фестивал, патување итн. совршени врвови за пролет, лето. 5. Ве молиме погледнете ја табелата со големини на последната слика пред да нарачате. Содржина На Пакетот : . 1 x V Вратот Чипка Блуза (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Женски Летни Блузи, В Маица За Вратот,Блуза Со Кратки Ракави,Маица За Лулашка За Дами, Женски Врвови Од Блуза Со Врвки Од Тантела. Стил-Жени Обични Блузи, V Чипка Вратот Краток Ракав Маица, Лето Мода Маица, Лабава Повик Блузи. Материјал-65% Полиестер, 35% Памук. Ткаенината е мека и еластична, удобна за вашата кожа. Дизајн-Секојдневен v вратот маица, чипка шиење, краток ракав, трендовски и елегантен. Повод-Едноставен и природен дизајн ја прави оваа маица со разгорени полите совршена за работа, секојдневна, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата