.

.

Црвената мелница на Боб, целата природна гранола од цело зрно, Оз

Црвената мелница на Боб, целата природна гранола од цело зрно, Оз

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

Црвениот мелница на Боб, природното зрно зрно, Гранола нуди скромен и лесен начин за уживање во дневна доза на влакна. Може да се јаде топло или ладно, со јогурт или директно од торбата. Ол-природна гранола од 12 мл има крцкави јата и нежен, лесно сладок вкус. Содржи само навестување на ванила без додадено маснотии. Овој производ е направен со овес од цело зрно, крцкав испуштен ориз и сите природни вкусови. Гранолата на црвената мелница на Боб доаѓа во удобен пакет од четири. Црвената мелница на Боб, целата природна гранола од цело зрно : не додаде маснотии. Оригинално цело зрно. Добар извор на влакна. 12 мл, природна гранола е погодна за диета Кошер. Вкусен начин да уживате во добрината на цели зрна. Уживајте во топло или ладно, со јогурт или директно од торбата . крцкави јата и нежен, лесно сладок вкус. Направено со овес од цело зрно, крцкав испуштен ориз и природни вкусови. Овозможува вкусен начин за исполнување на вашите дневни барања за влакна. Црвената мелница на Боб Гранола доаѓа во удобен пакет од 4.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата