.

.

Тркалезна Форма Бела Кубна Цирконија Ореол Кластер Ангажман Прстен во 10к Цврст Жолт Златен Прстен Големина-11

Тркалезна Форма Бела Кубна Цирконија Ореол Кластер Ангажман Прстен во 10к Цврст Жолт Златен Прстен Големина-11

Оценки на купувачот:

DEN 2.33
Од стоката
Во магацинот

Овој Свршенички И Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил на менување, растење и развој на романса со овој накит, Со Тркалезна Форма Бел Кубен Прстен За Ангажман На Хало Од Цирконија Во 10к Цврсто Жолто Злато (0,80 cttw) Големина На Прстен-11 Едноставно Убава.!! Тоа е прекрасно парче што го надополнува вашиот личен стил со овој накит за секоја посебна пригода како мајки-Ден, Свадба, Свршувачка, вљубените-ден, Годишнина,Роденден,Забава, Матурска И Божиќ и така натаму. Додава Допир На Убавина Инспирирана Од Природата На Вашиот Изглед Хало Кластер Ангажман Прстен во 10к Цврсто Жолто Злато Прави Извонреден Додаток На Вашата Колекција со 0,80 cttw Тркалезна Форма Бела Кубна Цирконија. Тркалезна Форма Бела Кубна Цирконија Со Јасност НА VVS Со Тип На Поставување На Наклон Вкупна Тежина На Карат : 0,80 cttw. Изразете ги вашите вистински чувства и намери со овој прекрасен веренички прстен! Најдобри свадбени веренички прстени, најдобри прстени За ветување за неа, Убав јубилеен прстен, Прекрасни подароци За Роденден, Матурска, коктел или Секојдневно Носење. Ние правиме прилагодена големина (половина / четвртина големина, исто така,) според вашите потреби. Ако Големината На Прстенот не се споменува во списокот, Ве Молиме Испратете Ни Е-Пошта со вашата големина откако ќе ја поставите нарачката. Совршена идеја за подарок За Божиќ, забава, свадба, свршувачка, годишнини, дипломи, родендени, Денот на Мајката, Денот на Вљубените и така натаму.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата