.

.

Амстердам Стандард Акрилик, 500мл, Бакар

Амстердам Стандард Акрилик, 500мл, Бакар

Оценки на купувачот:

DEN 0.67
Од стоката
Во магацинот

Овој акрилик има густа конзистентност и брзо време на сушење. Амстердам акрилите се многу трајни, имаат одлична леснотија и се исклучително издржлив филм за боја (средството за врзување се состои од 100% акрилна смола). Оваа боја е Отпорна На Алкали и погодна за сликање на многу видови површини и е идеална за мурали и ѕидни слики. Не-бледнее. Цевките се рециклираат. Гордо изработени Во Холандија.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата