.

.

07 - Тојота Јарис Седан Само Вентвизор Во Канални Дефлектори На Предниот И Задниот Прозорец-Чад

07 - Тојота Јарис Седан Само Вентвизор Во Канални Дефлектори На Предниот И Задниот Прозорец-Чад

Оценки на купувачот:

DEN 0.67
Од стоката
Во магацинот

AVS 07-13 Toyota Yaris Седан Само Вентвизор Во Канал Предниот И Задниот Прозорец Дефлектори 4pc-ЧАД AVS 07-13 Toyota Yaris Седан Само Вентвизор Во-Канал Предниот И Задниот Прозорец Дефлектори 4pc-Чад Дополнителни Карактеристики Материјал : МОДИФИЦИРАН АКРИЛИК. Одговара Изберете : 2007-2012 ТОЈОТА ЈАРИС и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата