.

.

Модерни Бебешки Крпи За Бебиња Комплет Крпи За Бебиња За Бебиња

Модерни Бебешки Крпи За Бебиња Комплет Крпи За Бебиња За Бебиња

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Извадете го вашето малечко Директно Од Кадата И Во Нашите Супер Удобни Крпи. Со Супер Мека Ткаенина И Апсорпција, Не Само Што Вашето Малечко Ќе Биде Пријатно Нивната Кожа Ќе Остане Добра Како Нова!. Одлично За Бебешка Бања, Базен И Плажа, Нејзината Големина И Квалитет Обезбедува Долга Употреба За Да Можете Да Ја Користите Од Возраста На Доенчиња До Мали Деца. Нашите Крпи со Качулка Се Перат Во Машина И Ултра Абсорбента. Неговата Висока Издржливост Ќе Обезбеди Да Ја Задржи Својата . Одлично Бебе Од Суштинско Значење За Вашиот Дом, Или Одличен Подарок За Туш За Бебиња, Овие Крпи Се Совршен Подарок За Секоја Мајка Или Тато. Секоја Крпа Се Тркала & Комплетот Е Убаво Врзан Со Сатенски Лак. Крпите Мерат 27 Х 30 Инчи Ултра Мек апсорбирачки материјал. Перење во машина, ја одржува бојата и мекоста. Одличен подарок за бебиња за туш за бебиња или новороденче. Совршена големина за новороденчиња и мали деца. Одлично за бања, плажа, базен и многу повеќе.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата