.

.

Американски Рамни Предни Рамки За Вчитување На Слики Во Црно-Комплет Тенки Пластични Рамки Без Рамка Со Стакло Отпорно На Кршење-Хоризонтални И Вертикални Формати

Американски Рамни Предни Рамки За Вчитување На Слики Во Црно-Комплет Тенки Пластични Рамки Без Рамка Со Стакло Отпорно На Кршење-Хоризонтални

Оценки на купувачот:

DEN 2.33
Од стоката
Во магацинот

16х20 Предвремени во слика рамка пакет од 2 Во Црно. Направено од Пластика со калено стакло отпорно на кршење. Поставена рамка за Предно Вчитување : овој сет од две рамки за слики 16 на 20 е брз начин да закачите два отпечатоци, слики или фотографии на вашиот ѕид. Рамките 16х20 се совршени за поголеми уметнички дела или отпечатоци. Дизајнот со предно полнење го олеснува менувањето на уметничките дела кога треба да го вклучите вашиот ѕиден декор. Поставена Рамка ЗА Слика 16Х20 : Секоја рамка за слика мери 16Х20 инчи и не вклучува подлога. Добивте поголем отпечаток сакате да се разделите и да висат во делови? Овие две црни рамки за ѕидот на галеријата можат да врамат поголем постер поделен на 2 дела. Секој има минимално, тенко обликување на рамката за слика-што ги прави овие рамки практично без рамка. Лесно Се Менува : Брзо сменете го декорот на ѕидот со овие предни рамки за вчитување слики. Идеални за спални соби, бањи или дневни соби - овие се доволно мали за транспорт доколку се преселите во куќа. Без мачкање со јазичиња или комплицирани завртки, само отворете и вчитајте! Вклучува чекор-по-чекор инструкции. Ѕиден Дисплеј : Секоја рамка доаѓа со стаклен капак отпорен на кршење и тенко пластично обликување. Висат на ѕид во вертикални или хоризонтални формати. Заштитно Пакување : Американскиот Стан разви ексклузивно комерцијално пакување кое помага да се обезбеди безбедна испорака на кревки предмети; нарачајте со доверба, кликнете и додајте во кошничката денес.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата