.

.

Sksloeg Пилинг Блузи За Жени Американско Знаме Печатење Работна Униформа Два Џебови Медицинска Сестра Униформа Маица V-Вратот Краток Ракав Мета Денот На Независноста,

Sksloeg Пилинг Блузи За Жени Американско Знаме Печатење Работна Униформа Два Џебови Медицинска Сестра Униформа Маица V-Вратот

Оценки на купувачот:

DEN 423.52
Од стоката
Во магацинот

42" ДОЛЖИНА : 77СМ/30.13"големина : Хххл сад : 14 велика британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 132СМ/51.92"големина : Хххххл сад : 18 велика британија : 22 Еу : 48 биста : 152см/59. ●ДИЗАЈНИРАН СО ГРИЖА q : ќе ви се допадне врвното шиење на отпечатоците за жените кои ги издржуваат вашите зафатени смени и висококвалитетниот материјал што не гледа низ материјалот што обезбедува целосна скромност додека се грижите за вашите пациенти.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата