.

.

Женска Беспрекорна Долна Облека Меки Танга Со Низок Пораст За Жени Т Грб Г Гаќи Удобни Гаќи За Дишење Шорцеви Бели

Женска Беспрекорна Долна Облека Меки Танга Со Низок Пораст За Жени Т Грб Г Гаќи Удобни Гаќи За Дишење Шорцеви Бели

Оценки на купувачот:

DEN 0.67
Од стоката
Во магацинот

Големина : Поранешна Должина : 21см/8.27 "Должина На Грбот : 11см/4.33" Должина : 32см/12.60". Големина : М Поранешна Должина : 23см/9.06 "Должина На Грбот : 12см/4.72 "Должина : 34см/13.39". Големина : L Поранешна Должина : 25cm/9.84 "Должина На Грбот : 13cm/5.12 "Должина : 36cm/14.17". Големина : Xl Поранешна Должина : 27cm/10.63 "Должина На Грбот : 14cm/5.51 "Должина : 38cm/14.96". Големина : Xxl Поранешна Должина : 30cm/11.81 "Должина На Грбот : 15cm/5.91" Должина : 40cm/15.75 " Овие Секси гаќи се поубави и слатки.Кога ќе го носите еднаш, ќе го купите повторно и целосно ќе го препорачате.Ако сакате да пробате гаќички во различни стилови, само започнете со едноставни и слатки памучни танга.Забелешка : ве Молиме измијте ја машината или рачно измијте со ладна вода, темни бои одделно, исушете се на ниско ниво.Не пеглај.Не избелувај.Најдете ја вашата големина на долна облека како слика на табелата со големини. Бикини Долна Облека За Жени : дизајн Со Низок пораст чувајте ги појасите тенки и седете пониско на колковите.Оваа женска долна облека за бикини нуди умерено покривање околу клошарот, за малку посекси чувство додека сеуште е доволно лежерно.Ова ласкаво вклопување е високо на дневна удобност иesетика со прифатлива цена. Секси Гаќи За Жени : секси танга Со Низок струк го намалуваат контактот со кожата,ја усовршуваат кривината на задникот и се ослободуваат од непријатноста предизвикана од стегнатите гаќи.дозволете ни да го покажеме чувството на доверба и романса лесно. Широки Апликации : Гаќичките обезбедуваат беспрекорен изглед под јога панталони,тесни фармерки, фустан или хеланки.Можете слободно да се движите без разлика на вежбање, трчање, возење велосипед, забава за танцување и други активности.Жените Чипка Гаќи е дизајниран со удобен стил.Женски Гаќи со растеглива мешавина ткаенина што се движи со вас за супериорна удобност. Женска Беспрекорна Долна Облека : лесна и мека ткаенина што се користи на гаќичките, без тркалање надолу или возење up.Do немате видлива линија кога ја носите поради беспрекорната изработка, избегнувајте какви било моменти што ќе предизвикаат срам и совршено одговараат на сите панталони или фустан. Беспрекорна Долна Облека Жени : т-назад гаќи се направени од популарната V форма во целина, што може да ја покаже убавината на женските тела, што е погодно за пролет, лето, aut и winter.It чувствувате дека не носите ништо кога ги носите нашите гаќички, исто како да спиете голи.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата