.

.

Тенми Машка Маица Летни Врвови Маица Маица Краток Ракав Врвот Обична Блуза Одмор 7# Л

Тенми Машка Маица Летни Врвови Маица Маица Краток Ракав Врвот Обична Блуза Одмор 7 Л

Оценки на купувачот:

DEN 183.20
Од стоката
Во магацинот

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Кратки Ракави Блузи, Екипажот Вратот Маица Кошула, Повик Маица Блуза, Тенок Одговара Teepttern Тип : Печатени Боја : како што е прикажано на сликата големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex Neckline : Ѓердан На екипажот : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа, фитнес карактеристики : 1. Полиестер и спандекс ткаенина обезбедува крајна издржливост и удобност. Оваа кошула има мала тежина и дише што ви помага да останете удобни.2. Совршено совпаѓање со вашите омилени панталони, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн.3. Оваа маица за вратот на екипажот е погодна за секоја пригода, без разлика дали станува збор за патување, пикник, домашна забава, собирање пријатели. Тоа е добар избор да се создаде уникатна форма во секое време и насекаде.4. Овие врвови за мажи не само што се стилски и удобни, туку и едноставно се мијат. Машинско перење ладно, закачете суво за најдобра долгорочна нега или сува ниска топлина.Содржина на пакетот : 1 х Врвови (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Кратки Ракави Блузи, Екипажот Вратот Маица Кошула, Повик Маица Блуза, Тенок Фит маица. Материјал-95% Полиестер, 5% Спандекс. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн-Обична маица за вратот на екипажот, тенок фит, краток ракав, трендовски и убав. Повод-Едноставен и природен дизајн ги прави овие врвови совршени за работа, секојдневна, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата