.

.

Хавајски Кошули за Мажи детска Цветна Кошула Со Кратки Ракави Блуза За Забава На Плажа Обични Врвови Со Копчиња

Хавајски Кошули за Мажи детска Цветна Кошула Со Кратки Ракави Блуза За Забава На Плажа Обични Врвови Со Копчиња

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

?.Удобен Материјал : Произведен Од Мека Полиестерска Ткаенина, Убав Принт, Погоден За Летна/Плажа/Одмор/Океанска Облека. ?.Големина на вклопување : Одговара На Големината И Редовниот Стил На Вклопување Прават Да се Чувствувате Добро и Удобно кога Носите. ?.Технологија за ладење : Хавајска Кошула со Мека И Свежина Ткаенина, Помагајќи Потта Да Испари Побрзо. ?.Прилики : Нашите Хавајски Машки Кошули Погодни Во Многу Прилики, Вклучувајќи Забави На Плажа Тематски Забави Риболов,Едрење, Денови Во Канцеларија Итн. ?.Суво, Перење, Машинско Перење / Миење Раце Во Ладна Вода. ?.Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Забелешка : ве Молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите. Ако имате какви било прашања, можете да не контактирате во секое време, а ние ќе одговориме на нив во рок од 24 часа. . Хавајски Кошули за Мажи/деца Краток Ракав Цветни Кошула Плажа Партија Блуза Повик Копче Надолу Врвови.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата