.

.

Хунта Кошули За Мажи Пролет Печатени Превртување Јака Повик Лабава Кратки Ракави Кошули Блуза

Хунта Кошули За Мажи Пролет Печатени Превртување Јака Повик Лабава Кратки Ракави Кошули Блуза

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

Големина : L Биста : 104cm/40.94" Рамо : 48cm/18.90" Должина : 69cm/27.17" Ракав : 24cm/9.45" Големина : XL Биста : 108cm/42.52" Рамо : 50cm/19.69" Должина : 72cm/28.35" ракав : 25cm/9.84" Големина : XXL Биста : 112cm/44.09" рамо : 52cm/20.47" должина : 75cm/29.53" ракав : 26cm/10.24" големина : xxxl БИСТА : 116cm/45.67" рамо : 54cm/21.26" должина : 78cm/30.71" ракав : 27cm/10.63" големина : xxxl биста : 120см/47.24" рамо : 56см/22.05" должина : 81см/31.89" ракав : 28см/11.02" големина : Хххххл биста : 124см/48.82" рамо : 58см/22.83" должина : 83см/32.68" Ракав : 29см/11.42" Машка Пролет печатена јака за превртување секојдневни широки Кошули Со кратки ракави блуза специфики на предметот : сезона : пролет пол : менокација : дневно,партиматеријал : спандекс должина на облека : редовен ТИП на шема : Печатен стил : мода, должина на ракавот За слободно Време : Долги карактеристики : } материјал е изработен од Висококвалитетни Материјали и е доволно издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење. `+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни. ●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка. ●Натпревар●Совршено совпаѓање со вашите омилени фармерки и така натаму. ①Прилики,Удобните материјали се многу погодни за секојдневни и секојдневни, и верувам дека ќе ви се допаднат. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Кошула Blouse Size Bust Shoulder Length Sleevel104cm/40.94"48cm/18.90"69cm/27.17"24cm/9.45"XL108cm/42.52"50cm/19.69"72cm/28.35"25cm/9.84"XXL112cm/44.09"52cm/20.47"75cm/29.53"26cm/10.24"XXXL116cm/45.67"54cm/21.26"78cm/30.71"27cm/10.63"XXXXL120cm/47.24"56cm/22.05"81cm/31.89"28cm/11.02"XXXXXL124cm/48.82"58cm/22.83"83cm/32.68"29cm/11.42"Size : LBust : 104cm/40.94"Shoulder : 48cm/18.90"Length : 69cm/27.17"Sleeve : 24cm/9.45"Size : XLBust : 108cm/42.52"Shoulder : 50cm/19.69"Length : 72cm/28.35"Sleeve : 25cm/9.84"Size : XXLBust : 112cm/44.09"Shoulder : 52cm/20.47"Length : 75cm/29.53"Sleeve : 26cm/10.24"Size : XXXLBust : 116cm/45.67"Shoulder : 54cm/21.26"Length : 78cm/30.71"Sleeve : 27cm/10.63"Size : XXXXLBust : 120cm/47.24"Shoulder : 56cm/22.05"Length : 81cm/31.89"Sleeve : 28cm/11.02"Size : XXXXXLBust : 124cm/48.82"Shoulder : 58cm/22.83"Length : 83cm/32.68"Sleeve : 29cm/11.42" Мека, флексибилна, лесна, класична и квалитетна. Врвовите на кошулите може да се совпаднат со хеланки, тесни фармерки, шорцеви, јога панталони, јакни, кардигани, синџири за џемпери итн. Оваа секси камизола е совршена за забава, одмор, плажа, клуб, секојдневно и летно носење. Изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење. Кошула Со Кратки Ракави.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата