.

.

Боди за обликување на појас-Фаја Колумбијана Свежи И Лесни Жени лесни обликувачи на маснотии за согорување на колк-Гушкање-Обликувач На Тело

Боди за обликување на појас-Фаја Колумбијана Свежи И Лесни Жени лесни обликувачи на маснотии за согорување на колк-Гушкање-Обликувач

Оценки на купувачот:

DEN 255.84
Од стоката
Во магацинот

Избегнувајте враќање! Не сте сигурни ЗА ГОЛЕМИНАТА или СТИЛОТ на обликувачот на телото? Само прашајте не на 915-541-5623-Боди За Обликување Појас-Со Средно Висока Компресија. Испотете ги дополнителните сантиметри! обликот на согорувачот на маснотии е совршен сојузник кој ќе ви помогне да ги изгубите тие досадни љубовни рачки и млитавиот среден дел. Абдоминалниот панел на овој хипхугер за согорување маснотии е направен од латекс, кој ги обликува стомакот и половината, и го поттикнува потењето да ви помогне побрзо да ги исфрлите инчите. Исто така, обложен е со памук за да го апсорбира потењето, така што ќе можете да останете свежи и удобни во текот на целиот ден. Врвот има силиконска лента што ја држи облеката цврсто на место без потреба од ремени. Краткиот крој на момчињата го крева вашето дно за да ја комплетира светлата фигура за која отсекогаш сте сонувале. Ние нудиме широк спектар на производи, вклучувајќи фармерки, блузи, облека за обликување, обликувач на тело, боди, брифер за тело, цинкер за половината, појас, корсет, фајас колумбијас, фајас редукторас, фајас пара аделгазар и предмети за нега на кожата. Боди за обликување на појас - со Средно Висока Компресија. Испотете ги дополнителните сантиметри! обликот на согорувачот на маснотии е совршен сојузник кој ќе ви помогне да ги изгубите тие досадни љубовни рачки и млитавиот среден дел. Абдоминалниот панел на овој хипхугер за согорување маснотии е направен од латекс, кој ги обликува стомакот и половината, и го поттикнува потењето да ви помогне побрзо да ги исфрлите инчите. Исто така, обложен е со памук за да го апсорбира потењето, така што ќе можете да останете свежи и удобни во текот на целиот ден. На врвот има силиконски бенд та. Боди за обликување на појас-Фаја Колумбијана Свежи И Лесни Жени лесен обликувач на маснотии за согорување на колк-Гушкање-Обликувач на Тело. Обликувач на телото-Лесен-Прегратка На Колковите-Појас-Лесна Компресија - Слабеење без маснотии-согорувач на маснотии. Поддржува Латекс панел на половината и стомакот ја активира топлината на телото памук обложен За ваша удобност Без ремени Силиконската лента спречува облеката Да се тркала надолу Невидлива под облеката Го Крева задникот. Обликувана облека согорувач на маснотии-Согорувач На Маснотии-Поддршка на Циркулациониот Засилувач ,Половината, Стомакот, Грбот и Стомакот. РЕФ 8590 : 65% ПОЛИАМИД, 15% ПРИРОДЕН ЛАТЕКС, 8% ПАМУК, 12% ЕЛАСТАН . Фаја Колумбијана - Изработена Во Колумбија-Врвна Колумбиска Облека.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата