.

.

3дроза Сакам Арканзас Бел Порцелан Празник Декоративен Акцент Снегулка Украс, 3

3дроза Сакам Арканзас Бел Порцелан Празник Декоративен Акцент Снегулка Украс, 3

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

3дроза Сакам Арканзас Орнамент е совршен додаток на вашето дрво или како декорација на прозорецот. Овој сјаен порцелански украс е одличен подарок за семејството и пријателите, во чест на секој празник или посебна пригода. Слика отпечатена од двете страни, мери 3 инчи. Влакно од златна нишка го олеснува прикажувањето на овој фантастичен спомен. Тоа е одличен подарок за секој празник или пригода. Купете го како оригинален подарок за вашата сакана или чувајте го за себе да уживате како спомен 3дроза завршница Со Висок сјај. Вкупната големина е 3 инчи. Златна низа вклучена за лесно виси. Одличен спомен.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата