.

.

Жени Градници За Дишење Долна Облека Обични Студенти Развојни Склекови Бралета Женски Без Челичен Прстен Соберете Градник

Жени Градници За Дишење Долна Облека Обични Студенти Развојни Склекови Бралета Женски Без Челичен Прстен Соберете Градник

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Мода Едноставна Еднобојна Удобна Тенка Девојка Градник Студентска Долна Облека. Материјал : Памук, Најлон. Стил на градник : беспрекорен, поместен. Форма на чаша : 3/4 чаша. Со или без челична поддршка : нема челична поддршка. Стил на ремен за рамо : неприлагодлив ремен за рамо. Тип на тока : брава со двоен ред. Тип на шема : цврста боја. Декорација : Не. Стил : секојдневно. Модел : Никој. Дали да ја изложите сликата : Не. Без разлика дали тоа е сексуално сугестивно : Не. Дебелина на чашата за мувла : ултра-тенка. Пол : женски. Тип на производ : градник. . 1. Материјал : 80% најлон+20% памук 2. Боја : розова, сина, црна, боја на кожата, кафеава, вино црвена, сребрена сива 3. Со или без челичен прстен : без 4. Со или без внатрешна перница : со 5. Применлива Сцена : секојдневно и спиење дома. . Големина-Под Биста-Горната Биста. 32/70АБ-67.5-72.5 цм(26,6-28,5 инчи)-80- 83см(31.5-32.7 инчи). 34/75АБ-72.5-77.5 цм(28,5-30,5 инчи)-85- 88см(33,5-34,6 инчи). 36/80АБ-77.5-82.5 цм(30,5-32,5 инчи)-90- 93см(35.4-36.6 инчи). 38/85АБ-82.5-87.5 цм(32,5-34,4 инчи)-95- 98см(37,4-38,6 инчи). . 1.Занаетчиството е врвно, а нагорната моќ лесно може да ја собере формата на градите што му припаѓа на самиот себе. 2.Лесен и удобен, леснотија надвор од имагинацијата, неограничено носење, мазна тенка чаша. 3.Лесни и удобни, леснотија надвор од имагинацијата, неограничени за носење, мазни и тенки чаши се природно обоени, мулти-боја опционално, преку слатка надвор од девојката, можете да го видите движечкото срце. 4.Претпочитајте фини ткаенини погодни за кожата од памучно предиво, материјали слични на бебешка облека, нежни и пријателски за кожата. 5.Ослободете се од традиционалната вдлабнатина, оставете го телото слободно да се протега, удобно, дише и отстранлива подлога за градите. 6.Едноставна убавина, секси и убав грб без воздржаност и лесна состојба, истакнувајќи ги елегантните облини на жените. . Забелешки : . 1. Според Рачното Мерење, Разликата Е 2-3%. 2. Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. 3. Забележете Дека Поради Хроматската Аберација На Светлината И Влијанието На Екранот, Малата Хроматска Аберација Е Во Прифатливиот Опсег. Сетот вклучува : 1xbra Увезени. Добра изработка : контрола На Процесот, извонредност, добра работа, нула дефекти. Мода : Мешавина во класични елементи. Практично : Едноставен за употреба, висока практичност, едноставен и дарежлив. Висок квалитет : со совршен квалитет за создавање зимзелена марка.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата