.

.

Засилувачи На Очите 4-Комплет Сенка За Очи, Ал Фреско, 0. оз

Засилувачи На Очите 4-Комплет Сенка За Очи, Ал Фреско, 0. оз

Оценки на купувачот:

DEN 135.52
Од стоката
Во магацинот

КОВЕРГЕРЛ Засилувачи На Очи 4-Комплет Сенка За Очи, 202 Ал фреско, 0,19 Озковергерл Чисто Голи Засилувачи На Очи Комплет за Сенки е најлесниот начин да создадете природни, беспрекорни очи кои се совршени за вашиот дневен и ноќен изглед! Со својата беспрекорно кремасто-мека формула и неверојатна низа на високо-треперливи нијанси, можете да носите што било од лесно миење на беж нијанси, до задебелени букви со рефлектирачки трепет со оваа палета на голи сенки за очи. Можете исто така да ги измешате сите заедно за омбре и природен изглед на сенки за очи. Но, не заборавајте за оние преслатки апликатори со двојна пена во оваа палета на сенки за очи. Овие лесни за употреба стапчиња имаат сунѓерести совети за да можете да ја нанесете сенката за очи на ветре. ЗАСИЛУВАЧИ На Очи COVERGIRL 4-Комплетна Сенка За Очи, 202 AL Fresco, 0,19 oz ЛЕСНО СЕ МЕША : свиленкаста чиста формула е лесна за мешање и градење за совршен природен изглед на сенки. СВИЛЕНА ЧИСТА ФОРМУЛА : продолжува мазно и останува ставена, така што ќе можете да ја носите сами или да ја обложите со омилената сенка за очи. АПЛИКАТОР СО ДВОЕН КРАЈ : апликаторите со двојна пена имаат сунѓерести совети за лесна апликација. ПОВЕЌЕ ОПЦИИ : оваа палета на сенки за очи е достапна во мат, бисерни и светкави колекции. СУРОВОСТ СЛОБОДЕН : ние не ги тестираме нашите производи на животни.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата