.

.

Премиум ПУ кожа дрвена потпетица долга чизми од Челси

Премиум ПУ кожа дрвена потпетица долга чизми од Челси

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

Чизми надвор од материјал : Материјал за потпетици : Дрвена ** Боја во моделот снимка е полесна од вистинската боја заради сончевата светлина. Нови трендовски модерни стилски долги чизми од Челси изработени од PU за цврста боја и змија печатење и кратка коса велур за печатење со крави. Исто така, материјалот за пета е направен од дрво, кои се многу еколошки.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата