.

.

Супериорен килим на отворено во затворен простор во затворен простор, 6 '9', сиво

Супериорен килим на отворено во затворен простор во затворен простор, 6 '9', сиво

Оценки на купувачот:

DEN 901.44
Од стоката
Во магацинот

Беспрекорно врзајте го вашиот дом за дома со супериорниот килим со затворен простор во затворен простор/ отворено. Направено од 100% полиестер, овој килим е идеална опција за додавање стил на вашите простори на отворено или затворено, без да се жртвува издржливост. Одликувајќи се со UV заштитен палто, овој килим е опремен да се спротивстави на оштетување на сонцето и избледени бои. Конструиран во цврсто ткаење со рамно ткаење, не само што овој килим е траен, туку е и реверзибилен, удвојувајќи го времето на абење. Големиот шарен дизајн убаво одговара на сите обични, крајбрежни или преодни простории. Супериорна лента за внатрешна/ надворешна површина килим : Изберете од асортиман на правоаголни големини. Направено од 100% полиестер. Шарена шема. Стилот на килим во областа е секојдневен, крајбрежен или преоден. Совршено за секој затворен или отворен простор како патишта, палуби, трева, базен или детски простории. Изработена со цврста техника на Flat Weave. Лесна реверзибилна конструкција. Килимите се обложени со УВ за да се заштитат од бледнее и други оштетувања на сонцето што овозможуваат долготрајни бои и многу издржлив и килим со ниско одржување/ отворено. Грижа : За употреба на отворено, испрскајте со сапун за садови и мешавина од вода, темелно исплакнете со црево и висат да се исушат; За употреба во затворен простор, вакуум редовно и место чисто доколку е потребно; Користете правосмукалка без четка за тепање бидејќи може да предизвика оштетување на влакната. Димензии : 3'6 "x5'6" е ширина од 3 стапки 6 инчи x 5 стапки 6 инчи Long5'6 "x7'6" е 5 стапки 6 инчи широк x 7 стапки 6 инчи долг 6'x9 'е широк 6 метри x 9 стапала долга.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата