.

.

Собранието на регулаторот за прозорец за напојување RPM се вклопува во избор: 1993- Mitsubishi Mirage

Собранието на регулаторот за прозорец за напојување RPM се вклопува во избор: 1993- Mitsubishi Mirage

Оценки на купувачот:

DEN 316.96
Од стоката
Во магацинот

Собранието на регулаторот на прозорецот Аисин изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме регулатор на прозорецот за напојување на прозорецот за буквално секој автомобил на патот денес. Собранието на регулаторот на прозорецот AISIN се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Собранието на регулаторот на прозорецот AISIN RPM-005 се вклопува во изборот : 1993-1996 Mitsubishi Mirage и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата