.

.

Инхзој Деца Девојки Сјајна Кристал Гимнастика Со Долги Ракави Трико Со Шорцеви

Инхзој Деца Девојки Сјајна Кристал Гимнастика Со Долги Ракави Трико Со Шорцеви

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Комплетот Вклучува : 1 Парче Трико, 1 парче Кратка Состојба : Ново со тагматеријал : 85% Полиестер, 15% Спандекстаг Бр.Препорачана Големинаелеотард Должинаелеотард Половината Должина На Ракавотшорцеви Waist Hip6620"/51cm22.5"/58cm20.5"/52cm15"/39cm21.5-29.5"/55-74cm23"/59.5cm8821.5"/54.5cm24.5"/63cm22"/56cm16.5"/43cm22-30"/57-76cm24"/61.5cm101022.5"/58cm26.5"/68cm23.5"/60cm18.5"/47cm24-32"/61-80cm25.5"/65.5cm121224"/61.5cm28.5"/73cm25"/64cm20"/51cm26-34"/67-86cm28"/71.5cm141425.5"/65cm30.5"/78cm26.5"/68cm21.5"/55cm28.5-36.5"/73-92cm32.5"/82.5 Км Деца Девојки Трико Со Шорцеви За Танц. Табелата со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се само за општо водство. Долг ракав, лажно деколте со затворање на затворачот, трико е украсено со сјајни штрасови, отворен грб. В-предниот појас шорцеви, момче-намалување на дизајнот. Тенок фит, убав спој. Удобна облека за вашата девојка. Совршен за гимнастика, танц, лизгање, натпревар, изведба итн.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата