.

.

eczipvz Мали Чевли Aut И Зима Слатки Деца Мали Чевли Рамно Дно Нелизгачки Подни Спортски Чевли Чорапи Девојки Тврди Ѓон Чевли

eczipvz Мали Чевли Aut И Зима Слатки Деца Мали Чевли Рамно Дно Нелизгачки Подни Спортски Чевли Чорапи Девојки Тврди Ѓон Чевли

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Umn И Зима Слатки Деца Мали Чевли Рамно Дно Нелизгачки Подни Спортски Чевли Чорапи Доенчиња Тврди Ѓон Чевли. Моден дизајн,!. Пол : Унисекс Бебе. Чевли горниот материјал : памук. Тип на затворање : Се Лизга на. Стил : Секојдневен, Моден, Партиски. Што добивате : 1 пар чевли Материјал : Изработен Од Висококвалитетен Материјал Кој Е Удобен и Дише, Доволно Издржлив за Вашето Секојдневно Носење. И Тоа е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно и Одговара на Вашата Кожа. Дизајн Стил : Деца Момчиња Девојки Модни Чевли Кадифен Чевли Затворен Дом Топло И Симпатична Памучни Чевли. Избор на големина : Ве Молиме Измерете Ја Должината на Стапалото и Изберете Ја Вашата Големина Според Табелата Со Големини. Широките Стапала Можеби Ќе Треба Да +1 Големина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата