.

.

Акихол Фустани За Девојки Девојки Фустан Цвет Печатење Хенки Полите Принцеза За Лето

Акихол Фустани За Девојки Девојки Фустан Цвет Печатење Хенки Полите Принцеза За Лето

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

Бебе Девојки Чипка Лак Принцеза Свадба Свечена Туту Фустан+Лента За Глава Постави Облека Карактеристики Девојка Фустан Девојка Фустани 3 Годинигендер : Девојка. Тип на ракав : Краток Ракав. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате. Висококвалитетен материјал : Изработен од мек материјал што дише за кожата со издржливи шевови, не е лесен за бледнеење, удобен за носење, идеален обичен фустан за девојки, погоден за вашата симпатична активна принцеза. Достапна Големина : нашиот фустан е верен на големината, обично не ТРЕБА ДА ИЗБИРАТЕ ГОЛЕМИНА ПОГОЛЕМА,ЗА ПОВЕЌЕТО ОДГОВАРА за вашите девојки, Ве Молиме ОБРНЕТЕ ВНИМАНИЕ на деталите за големината во ТАБЕЛАТА со ГОЛЕМИНИ што многумина ги комплиментираат. Карактеристика : V-врат, Висок низок дизајн Без Ракави, А-Линија, Под Должината На Колената, Дизајн На Нивоа, Пуловер, Фустан За Забави, одличен за лето, пролет, aut и зима во комбинација со палта и хеланки. Машинско перење/Миење Раце, без белило, закачете суво. Повод : Погоден За училиште, секојдневно носење, домашна облека, плажа, уметничка фотосесија, семеен собир, прекрасен избор како празнични фустани, Совршен Подарок за Велигден, Роденденска Забава, враќање на училишен подарок. Секоја девојка ќе ужива да се врти во овој фустан. Добијте многу комплименти. Контактирајте не ако имате какво било прашање, сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 671 часа и ние ќе се обидеме најдобро да го решиме вашиот проблем.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата