.

.

Меидија Ленти За Глава За Жени Нелизгачки Турбан Лента За Глава Бохо Широка Лента За Глава Женски Обвивки За Коса Додатоци За Тинејџерски Девојки Цврсти Бои

Меидија Ленти За Глава За Жени Нелизгачки Турбан Лента За Глава Бохо Широка Лента За Глава Женски Обвивки За Коса Додатоци За

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

спецификации : . истегнете ја лентата за глава, една големина одговара на повеќето жени, но сепак без лесно пролевање или паѓање. материјал од бутот направен, мек и удобен за употреба, без штета на вашата коса, а исто така може да ги загрее ушите. цолидна боја со вкрстен дизајн, стилски и убав додаток за коса, исто така добар избор кога отстранувате шминка, миете лице, спортувате итн. т . име на насловот : Лента за Глава. материјал : Крпа. карактеристики : Еднобојна, Вкрстен Дизајн, Истегнување, Додаток за Коса. Тил Должина : 19см/7.48", Висина : 9см/3.54 " (Прибл.). т . тноти : . поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. ве молиме дозволете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење. т . пакетот Вклучува : . T1/4 x Лента За Глава Се Протега лента за глава, една големина одговара на повеќето жени, но без лесно пролевање или паѓање. Висококвалитетен материјал направен, мек и удобен за употреба, без штета на вашата коса, а исто така може да ги загрее ушите. Цврста боја со вкрстен дизајн, стилски и убав додаток за коса, исто така добар избор кога отстранувате шминка, миете лице, спортувате итн.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата