.

.

Кулузего Жешка Божиќна Лента За Глава Дедо Мраз Партија Декор Двојна Коса Бенд Затворач Главата Обрач Дозвола

Кулузего Жешка Божиќна Лента За Глава Дедо Мраз Партија Декор Двојна Коса Бенд Затворач Главата Обрач Дозвола

Оценки на купувачот:

DEN 127.20
Од стоката
Во магацинот

Топла Божиќ Лента За Глава Дедо Мраз Партија Декор Двојна Коса Бенд Затворач Главата Обрач. Опис : . 100% сосема нов и висок квалитет. Материјал : Неткаен материјал, Пластика, Метал. Тип : Лента За Глава. ГОЛЕМИНА : (Прибл.) : 22,5 х 24 см/ 8,66 х 9,45 инчи. Повод : подарок, Божиќен Декор. Прекрасна, лесна и квалитетна. Симпатична спојка за коса и добар подарок за деца. Погоден за деца или возрасни со мала глава. Фатете ја оваа прекрасна галантерија за себе. Забелешка : . Ве молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. Пакетот вклучува : . 1 Х Божиќ Главата Обрач Кулузего Топла Божиќ Лента За Глава Дедо Партија Декор Двојна Коса Бенд Затворач Главата Обрач Дозвола.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата