.

.

Допрете Едностепена Боја За Прскање Компатибилна Со Нарвик Блек Лр Ленд Landер

Допрете Едностепена Боја За Прскање Компатибилна Со Нарвик Блек Лр Ленд Landер

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено прскање за да се обезбеди најдобра можна завршница. Секоја единица за прскање бара помалку од 2 мл еколошки погон за прскање до 16 мл боја. Нашите сопствени мешани едностепени бои доаѓаат во посебно шише отпорно на растворувач кое директно се поврзува со единицата за преовладувачка моќност. Комерцијалната единица за напојување на превал обезбедува супериорна атомизација на бојата и дава најмазна можна аеросолна завршница. Како и секогаш, сите наши производи Се Направени во САД! Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот!. Надворешен Код За Боја : ПВМ. За : Нарвик Црна Земјиште Landер LR4. Вклучува Една Фаза. Направени во САД!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата