.

.

Титан Јаглеродни Стрелки, 12-Пакет, Зелена

Титан Јаглеродни Стрелки, 12-Пакет, Зелена

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Предвремените нокти го олеснуваат снимањето. Дизајнот што одговара на триење ви овозможува да снимате стрелка за намени за подесување без лепак. Крајот на жицата на нок е дизајниран да ја фати низата без да се фаќа толку цврсто што ќе ја намали брзината на стрелката, како и другите нокти. Одговара На Ален, Карбон Експрес, Златен Врв и други Стрели со вратило со дијаметар од 9/32 инчи. Триење одговара може да се користи без лепак. Титан Јаглеродни Стрелки, 12-Пакет, Зелено Триење Одговара Дизајн. Стринг Крајот На Нок Е Дизајниран да Ја Зафати Низата. Одговара На Ален, Карбон Експрес, Златен Врв и други Стрели со Вратило со Дијаметар од 9/32 Инчи. Триење Одговара Може Да Се Користи Без Лепак. Лесен и Издржлив.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата