.

.

Фрли Ќебе, Разновидни Елементи На Гејмпад Печатење Машина За Перење Ќебиња За Троседот, Разнобојни

Фрли Ќебе, Разновидни Елементи На Гејмпад Печатење Машина За Перење Ќебиња За Троседот, Разнобојни

Оценки на купувачот:

DEN 399.84
Од стоката
Во магацинот

XMX микрофибер ќебе за покривка е меко, дише, без брчки и издржливо. Живописни Разновидни Елементи На Гејмпад ќебето За Печатење е погодно за патување, пауза за ручек или употреба во автомобил или тросед, погодно за сите сезони.Висок квалитет : висококвалитетна крпа против пилинг, мала тежина и уредно зашиени.Мек : надворешниот слој е изработен од супер мека ткаенина, а внатрешното бело руно не е лесно да се фрли и може да го користат луѓе склони кон алергии, како и астма.Повеќе големини : има четири големини за избор, што ви носи топлина и би бил совршен избор за подарок.Инструкции за перење, машина за перење, лесна нега. Ве молиме, Не избелувајте Висококвалитетна ткаенина за лице, лесна текстура. Ќебиња пријателски за кожата и дише, не-пилинг, не е лесно да се брчки. Руно ќебе не пролева, антиалергија. Погоден за домашен одмор, пауза за ручек во канцеларија, кампување на отворено, патување. Четири сезони, погодни и за мажи и за жени. Фрли ќебе уникатен дизајн на печатење, истакнувајќи го вашиот вкус. Машина за перење, брзо сушење, лесна нега, издржлива Ве Молиме не избелувајте. Различни големини за избор : 40 "x30", 50"x40", 60"x50", 80 "x60". Посебна Забелешка : податоци За оваа големина поради различни методи на мерење, грешката во рамките на 2-4см е нормална.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата