.

.

Нба Лос Анџелес Клиперс Половина Судот Ткаени Жакард Бебе Фрли Ќебе, во

Нба Лос Анџелес Клиперс Половина Судот Ткаени Жакард Бебе Фрли Ќебе, во

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

Никогаш не е рано да бидете обожавател започнете го вашето малечко веднаш со ткаеното Бебешко Фрлање На Северозападната Компанија. Секое топло ткаено ќебе има симпатична слика на мечка во униформа со логото на вашите омилени тимови и шарени раб околу сите четири рабови. Без разлика дали како ѕид виси или ќебе, таписеријата ќе направи одличен додаток на секоја бебешка соба. Карактеристики нба лос анџелес клиперс половина суд ткаени жакард бебе фрли ќебиња спецификации големина : 36 х 46"- ШКУ : LXHM3117 LHM НБА Лос Анџелес Клиперс Половина Суд Ткаени Жакард Бебе Фрли Ќебе, 36 x 46 во.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата