.

.

Пондерирани&Nbsp;Ќебе Меки Микрофибер Фланелни Ќебиња За Кауч Кревет Троседот Ултра Топло За Сите Сезони

Пондерирани&Nbsp;Ќебе Меки Микрофибер Фланелни Ќебиња За Кауч Кревет Троседот Ултра Топло За Сите Сезони

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Меки Фланелни Ќебиња Од Микрофибер За Кауч Кревет Троседот Ултра Топло За Сите Сезониопис : 100% Полиестер Супер МЕКИ Мајки И Татковци, Пријатели, Возрасни, Тинејџери, Девојчиња, Момчиња, Кучиња, Мачки, Миленичиња, Денот На Вљубените, Мајката и Таткото; Божиќ и Нова година.ЛЕСНО ЗА НЕГА : машинско перење само во ладна вода, на нежен или нежен циклус. Исушете се на тивок оган или на воздушно поставување и отстранете го навремено откако ќе заврши циклусот на сушење. Бојата нема да исчезне, ткаенината нема или ќе пролее дури и по повеќе циклуси на перење и бескрајна употреба.големина : 120cmx200cmpackage Вклучени : 1xblanket Пондерирани Ќебе Кралицата Големина. Пондерирано Ќебе Ладење. Сино. Сино. Фланелен.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата