.

.

Женски Цврст Отпечаток V Вратот Долг Ракав Бодикон Фустан Сплит Вечер Партија Фустан Елегантен,Возрасни-3XL, Зелена

Женски Цврст Отпечаток V Вратот Долг Ракав Бодикон Фустан Сплит Вечер Партија Фустан Елегантен,Возрасни-3XL, Зелена

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

Жените V Вратот Секси Домот Долги Ракави Партија Пресече Долг Фустан. Материјал : Полиестер. Големина : С-3ХЛ. 1.Фустан Материјал Полиестер, Дише И Лесна Ткаенина Со Истегнување. 2.Ласкав Фустан . Овој макси фустан со длабоко V-деколте и шлиц е апсолутно зачудувачки! Совршен за секого. Го сакаме неговиот убав широк струк и секси страничен шлиц! Толку лесно се стилизира со вашите омилени додатоци и чевли. 3.Соодветен Стил . Овој Модерен Фустан Е Совршен За Концерти, Бранчи, Одмори, Плажа, Забава Итн. Тоа Е Толку Удобно И Трендовски . 4.Колокација На Фустан. Овој замав фустан оди добро со потпетици Дише и Лесен. Совршен за секого. Удобно И Трендовски.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата