.

.

Женски Летен Секси Лабава Чипка Трегери Шарени Печатење Обичен Фустан

Женски Летен Секси Лабава Чипка Трегери Шарени Печатење Обичен Фустан

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

Женски Летен Секси Лабава Чипка Трегери Шарени Печатење Секојдневен Фустан Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! 2.Стилски И Моден, а ткаенината се чувствува толку мека и удобна! 3.Уникатен стил, ве прави мода, убава, секси и елегантна. Информации за производот : Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Свечена пригода, Дневно. Материјал : Златна Кадифена Шема Тип : Цветен Стил : Обична ткаенина должина : Неправилна Должина На Ракавот : Целосна Декорација : Нема Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандардна Тежина : 160гр што добивате : 1*Должина на Женска облека Должина На Бистата С 92см/36,22" 58см/22,83" Големина : С Биста : 92см/36,22" Должина : 58см/22,83" Табела Со Големина : големина : S биста : 92cm/36.22" Должина : 58cm/22.83"Големина : M Биста : 97cm/38.19" Должина : 59cm/23.23"големина : l биста : 102cm/40.16" должина : 60cm/23.62"големина : Xl Биста : 107cm/42.13" должина : 61cm/24.02"големина : xxl Биста : 112cm/44.09" Должина : 62cm/24.41"Големина : Xxxl Биста : 117cm/46.06" должина : 63cm/24.80"Големина : Xxxxl биста : 122cm/48.03" должина : 64cm/25.20"големина : xxxxl Биста : 127cm/50.00" должина : Фустанот од 65 См/25,59" Е Изработен Со Висококвалитетни Плетени Меки Ткаенини, Пријателски За Кожата,Лесен и Одличен Растеглив, Ве Прави Поудобни. Одличното истегнување обезбедува вклопување за различна големина, во изработката прави стилски изглед. Овој секојдневен фустан е задолжителен Предмет за секоја женска гардероба. Подарете му на вашата сакана или пријателка шик подарок на родендени, Денот на Вљубените, годишнини, медени месеци и многу повеќе прилики. Фустанот Прави Да Изгледате Убаво Симпатично Во Лето!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата