.

.

Женска Долна Облека Беспрекорен Низок Струк Чипка Памучни Гаќички Период Гаќи

Женска Долна Облека Беспрекорен Низок Струк Чипка Памучни Гаќички Период Гаќи

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

Сезона : Сите. Пол : Жени. Повод : Повик. Материјал : Памук. Дебелина : Стандард. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталонив Грб Чипка Гаќи Долна Облека За Жени Пакет Плус Големина Моите Најнови Нарачки Пониски Половината Тренерска Табела : . Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Половината : 60-66см/23,62-25,98" Должина : 19см/7,48"Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 Половината : 64-70см/25,20-27,56" Должина : 19см/7,48"Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 Половината : 66-72см/25,98-28,35" Должина : 19см/7.48"Големина : xl сад : 10 еу : 40 половината : 72-78см/28.35-30.71" Должина : 19см/7.48" повеќе usahges чипка долна облека за жени се прекрасни во боја и може Да се носат подароци или Кога Сте бремени. Секојдневно Со Фармерки, Можете Да Се Направите И Шармантни, Намалувајќи Го Срамот На Вообичаената Женска Долна Облека. Дише и Удобно : Полу-чиста Цветна Растеглива Чипка со Памучен Панел Ви Носи Заводлив, Удобен И Дише изглед и Чувство. Деликатно Шиење На Бравата, 3Д Сечење, Предната Чипка е Многу И Елегантна. Постојат Повеќе Дизајни За Прочистување На Гаќичката, Што Не Е Лесно Да Се Деформира И Оштети. Женските Танга Се Направени Со Издржлива Еластика. Беспрекорно, Но Високо Истегнување. Прави Да Се Чувствувате Удобно И Во Текот На Целиот Ден.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата