.

.

КАЈЌ Долна Облека Женска Женска Памучна Долна Облека Удобни Гаќички Со Среден Струк Дами Гаќи За Дишење Зелени,М

КАЈЌ Долна Облека Женска Женска Памучна Долна Облека Удобни Гаќички Со Среден Струк Дами Гаќи За Дишење Зелени,М

Оценки на купувачот:

DEN 367.84
Од стоката
Во магацинот

Жени Бременост Со Низок Струк Голема Големина Стомак Поддршка Едноставна Мода За Дишење Долна Облека За Бременост Жени Бикини Исечени Жени Бременост Со Низок Струк Голема Големина Стомак Поддршка Едноставни Модни Гаќи За Бременост Што Дишат. Материјал : Чипка. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 30гр. големина На Пакетот : 15х10х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Цврст : 100% Памук; Грејачи : 75% Памук, 25% Полиестер. ОЗНАКА-БЕСПЛАТНО, БЕЗ ЧЕШАЊЕ-Без досадна ознака за чешање или куп нагоре. КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА - нашиот мултипакет за долна облека со низок пораст на ханес е направен од ултра-меко претходно испукано 100% памук (загадените стилови се 75% памук/25% полиестер). ОПЦИИ ЗА ГОЛЕМИНА - од памучна долна облека, нашите повеќе опции за големина на женска долна облека го прават купувањето едноставно. ЛЕСНА НЕГА-Фрлете ги веднаш во машината за перење кога ќе дојде време да се освежите!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата