.

.

Машки Врвови Со Долги Ракави Клиренс Мажи Обични Копчиња Плажа Чудно Печатење Превртување Кошула Со Кратки Ракави Блуза

Машки Врвови Со Долги Ракави Клиренс Мажи Обични Копчиња Плажа Чудно Печатење Превртување Кошула Со Кратки Ракави Блуза

Оценки на купувачот:

DEN 331.04
Од стоката
Во магацинот

Мажи Обични Копчиња Плажа Чудно Печатење Превртување Кошула Со Кратки Ракави карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Совршен Натпревар со вашите омилени, тексас фармерки, итн 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5 носењето ќе направи да изгледате поубаво. Информации за производот : Сезона : Пролет/Aut Пол : Мажи Прилика : Отворено, Секојдневно, Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракав : Тип На Шема На Кратки Ракави : Стил На Печатење : Мода,Секојдневно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : Машка Кошула Од 1 ПАРЧЕ ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Големина Големина. САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Ракав Рамо Должина XL X-Големи 8 12 38 128cm/50.39" 24cm/9.45 "51cm/20.08" 77cm/30.31 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 128см/50.39 "Ракав : 24см/9.45" Рамо : 51см/20.08 "Должина : 77см/30.31" Едноставен, но моден стил блок во боја блузи со долг ракав ќе ви се допадне. Функција : врвовите Со Долги ракави обезбедуваат лесна удобност заедно со мека и топла функција. Лесна мека ткаенина за удобно искуство, лесна за носење, без брчки. Стил на дизајн : уникатниот дизајн на линијата ја прави кошулата повеќе тродимензионална, ergономските рамни шевови за заклучување овозможуваат поголем опсег на движење. Дополнително, дизајнот на машки кошули за да се обезбеди издржливост и да се спречи триење и иритација што ви носи одлично чувство при вежбање или трчање. Удобната машка дуксерка машка класична кошула; машка кошула со долги ракави; машки долги ракави копче надолу; машка блуза; машки врвови долг ракав; машки кошули долг ракав; машки кошули со џебови; машки дуксер; машки маици обична; блуза со копчиња; машки врв; блузи со еднобојни бои; кошули со еднобојни бои; секојдневни блузи; секојдневни кошули; Кошула на Плажа;еднобојна кошула; дуксери за мажи; дуксери за мажи дуксери.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата