.

.

Таотанкси Унизе Екипаж Маици ЉУБОВ Печати Класичен Удобни Блузи Валентин Блузи Облека За Мажи На Продажба

Таотанкси Унизе Екипаж Маици ЉУБОВ Печати Класичен Удобни Блузи Валентин Блузи Облека За Мажи На Продажба

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Унисекс Маици НА Екипажот САКААТ Печатење Класични Удобни Блузи Валентин Блузи. КАРАКТЕРИСТИКИ : . 1. Модни женски врвови.2. Дизајнот на о-вратот ве прави попривлечни.3. Високо квалитетно производство.4. Постојат модерни кратки sleeves.5.It многу мода и ве прават толку убавина. СПЕЦИФИКАЦИИ : . Материјал : 95% полиестер 5% еластанеокација : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : машинско перење сезона : пролет, лето ,ze : вистинска големина. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : . 1 Компјутерски Врвови. ЗАБЕЛЕШКА : . Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Мажи Блузи На Дозвола, Облека За Мажи, Мажи Облека На Продажба, Облека На Продажба Мажи, Облека За Мажи На Продажба, Кошули За Мажи, Мажи Кошули Дозвола под 1 10, Маици За Мажи, Маица За Мажи, Маица За Мажи Дозвола, Дозвола Маици. За Мажи, Маици За Чистење За Мажи 3 XL. Големина : M Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96cm/37.80 "Рамо : 43cm/16.93 " Должина : 69cm/27.17". Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Рамо : 46см/18.11 " Должина : 71см/27.95". Големина : XL Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104cm/40.94 "Рамо : 48cm/18.90 " Должина : 72cm/28.35". Големина : XXL Големина : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110cm/43.31 "Рамо : 51cm/20.08 " Должина : 75cm/29.53". Големина : XXXL Големина : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 118cm/46.46 "Рамо : 53cm/20.87 " Должина : 76cm/29.92". Големина : XXXXL Големина : 4 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 124cm/48.82 "Рамо : 56cm/22.05 " Должина : 79cm/31.10".

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата