.

.

Модерен Лавиринт Природно Бело И Црно Дрво Панел Ѕид Уметност

Модерен Лавиринт Природно Бело И Црно Дрво Панел Ѕид Уметност

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Со својот уметнички дизајн сличен на лавиринт и проѕирен, Модерниот Дрвен Ѕиден Панел ќе го подигне расположението на секоја просторија. Користете го за да создадете уникатна фокусна точка или измешајте ја со други стилски ѕидни акценти за галериски изглед. Геометрискиот модел беше рачно изработен со природно дрво и беше повеќе љубопитен со наизменични рачно насликани бели и црни бои. Има димензии 19,75 W x 1 d x 28 H и е подготвен за закачување. Бренд : - Домашен Декор. Модерен Лавиринт Природна Бела И Црна Дрво Панел Ѕид Уметност. Ширина На Производот : -19.75. Висина На Производот : -28. Длабочина На Производот : -1. Боја : - Мулти. Материјал : -100% МДФ со дрво дрво. Стил : - Модерен. Точка број#373277.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата