.

.

Пар зелена професионална нумерана коцки во случај

Пар зелена професионална нумерана коцки во случај

Оценки на купувачот:

DEN 223.84
Од стоката
Во магацинот

Подготвени да играте како професионалец? Овој пар исклучителни коцки ќе додаде допир на класа во вашата игра. Секој сет на коцки содржи запечатен сериски број исто како и оние во казината за да спречи измамник да го замени умирање. Прекрасен сет на официјални коцки .. се чувствувате среќа вечерва? Одлично за игри на табли, игри во казино или образовни цели. Пар зелена професионална нумерана коцки во случај : елегантен нумериран пар на коцки. Мерки за пластични случаи 2.1 "x 1,68" x .89 ". Мерки за коцка .63" (16 mm). Сетот вклучува соодветни сериски броеви и тежи 0,05 фунти.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата