.

.

Календар За Биро Креативен Календар Држач За Пенкало Биро Календар Бо Канцеларија За Складирање И Канцелариски Материјал

Календар За Биро Креативен Календар Држач За Пенкало Биро Календар Бо Канцеларија За Складирање И Канцелариски Материјал

Оценки на купувачот:

DEN 159.20
Од стоката
Во магацинот

- квалитет во класата : Нашите календари со лабави лисја користат висококвалитетна рециклирана крафт-хартија без да се грижат за мастилото што го одвлекува вниманието. Издржливата задна плоча обезбедува цврста површина за пишување за секоја пригода.Закажете го вашиот живот : празниот лист на задната страна на секоја страница од календарот, можете да ги наведете сите ваши цели, планови, распореди, задачи, важни датуми, состаноци и многу повеќе. Можете да го следите завршувањето на вашите месечни и дневни планови кои ќе ви помогнат ефикасно да управувате со вашиот живот.Материјал : крафт хартија 13 стилови : црно + бело + крафт хартија календар кој опфаќа 16 месеци, од септември 2020 до декември 2021 година. Едноставен мал календар за биро за дома, канцеларија и училишта погоден за : дома, училиште, календар за канцелариска маса : нашиот календар за биро е триаголен-преклопен и има цврста и сигурна структура. И тој е опремен со двоен дизајн на серпентина, страницата може да се сврти 360, така што е погодно за планирање следниот месец.х биро календар X Биро Календар. 3 Стилови : Црно + Бело + Крафт Хартија Календар Кој Опфаќа 16 Месеци, Од Септември 2020 До Декември 2021 Година. Едноставен Мал Календар За Биро За Дома, Канцеларија И Училиште. - Квалитет во класата : Нашите Календари Со Лабави лисја Користат Висококвалитетна Рециклирана Крафт-Хартија Без Да се Грижат За Мастилото што го Одвлекува Вниманието. Издржливата Задна Плоча Обезбедува Цврста Површина За Пишување За Секоја Пригода. Материјал : Крафт Хартија. 1.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата