.

.

Пар Џеб За Кујнски Прачки Топлинска Изолирана Просторија За Поддршка На Пена Затемнување На Затемнување На Прозорецот Завеса Кратки Панели За Завеси 30 36

Пар Џеб За Кујнски Прачки Топлинска Изолирана Просторија За Поддршка На Пена Затемнување На Затемнување На Прозорецот Завеса

Оценки на купувачот:

DEN 639.84
Од стоката
Во магацинот

Ќе Добиете 1 Пар Кујнски Завеси За Затемнување Мерења : 30"Инчен Широк х 36"Инчна Должина (секој панел) Погоден За кујна, соба за Новороденчиња, подрум, спална соба, дневна соба, канцелариска соба..etcare инструкции : Машина Перат. ладна вода нежен циклус не белилото лагер или падне сува ниска ладна железо.Заштитете го вашиот мебел и подот изложени на сонце, додека сепак ви помагате да заштедите пари за греење и ладење на вашиот дом. Приватноста е загарантирана. (РС5) 1 Пар Џеб Од Кујнска Прачка Термоизолирана Просторија За Поддршка На Пена Затемнување На Прозорецот За Затемнување Завеса Кратки Панели За Завеси 30 " Х 36 "(Јоргована).

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата