.

.

Гарланд килим Бербер боење кујнски килим внатре. Парче и внатре.

Гарланд килим Бербер боење кујнски килим внатре. Парче и внатре.

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

Дизајнерските килими не мора да ја кршат банката. Бербер боењето од Гарланд Руг е нов пресврт на популарниот дизајн на тепих во Бербер. Со додавање на три бои на предиво, Бленд Бербер оживува. Берберните бои доаѓаат во класични бои што ќе ги разубават секоја кујна, врата или кал. Берберните бои е машина за низок куп, во Олефин предиво на "Слабна отпорна латекс поддржувачка ". Забележете дека големината и застапеноста на бојата подлежат на варијанса на производство и може да не бидат точни. Забележете и дека поставките за монитор може да варираат од компјутер до компјутер и може да ги искриват вистинските бои. Фотографиите се што е можно попрецизни; Сепак, боите може да се разликуваат малку во личност како резултат на фотографирање на блиц и разлики во поставките на мониторот. Секој килим/тепих е произведен со исти бои како што е на сликата; Како и да е, тие можат да бидат произведени од малку поинакви "бои многу". Значење кога предивото е обоено, може да варира во сенка некогаш толку малку.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата