.

.

Лажни Трепки Фау Трепки Од Визон ПАРОВИ 8Д Драматични Лажни Трепки Луксузен Волумен Во Стилот На Мачкино Око Трепки Со Визон Мултипак

Лажни Трепки Фау Трепки Од Визон ПАРОВИ 8Д Драматични Лажни Трепки Луксузен Волумен Во Стилот На Мачкино Око Трепки Со Визон

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Ве молиме дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење.Внимателно отстранете ги трепките од случајот со пинцети 2.Сите овие трепки може да се исечат до соодветна должина и кривина во зависност од вас.Природни, Грмушки и меки трепки,прават вашите очи да изгледаат светли и привлечни.Може да одговара на вашата секојдневна и забавна шминка.Сите овие трепки може да се исечат до соодветна должина и кривина во зависност од вас.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.Може да биде широко користен во многу прилики, особено за селфи, свадбени слики.Држете ја трепката на коренот на вашите природни трепки со притисок 5.Природни, Грмушки и меки трепки,прават вашите очи да изгледаат светли и привлечни.Дебелиот долг ве прави прекрасна голема ѕвезда за очи.Може да биде широко користен во многу прилики, особено за селфи, свадбени слики.Може да одговара на вашата секојдневна и забавна шминка.Доколку е потребно, нанесете сенка за очи или ајлајнер за да ја направите вашата линија на очите да изгледа поприроднокарактеристики : Долги Дебели Кадрави Лажни Трепки.Лесно за нанесување : можете да ги исечете или виткате лажните трепки по ваша желба, или можете да нанесете сенка за очи, ајлајнери за повеќе да ги оцртувате очите и природно ќе имате подолги, пополни трепкикарактеристики : Долги, Дебели, Длабоко Црни, Шармантни, Природен Изглед. Сликите се направени од професионални фотографи, кои се во целосна согласност со вистинската работа.Дебелиот долг ве прави прекрасна голема ѕвезда за очи. Овој производ има доволно залихи, ве молиме бидете сигурни да купите. Производот е 100% сосема нов, квалитетен и брза испорака.Лесно за нанесување : можете да ги исечете или виткате лажните трепки по ваша желба, или можете да нанесете сенка за очи, ајлајнери за повеќе да ги оцртувате очите и природно ќе имате подолги, пополни трепкикарактеристики : Долги, Дебели, Длабоко Црни, Шармантни, Природен Изглед.Споредете ги лажните трепки со должината на линијата на очите, исечете ги до соодветна должина и ширина 3. Боја : тип На Црно Стебло : Материјал за стебло од памучна нишка : Тип на имитација на визон : Димензии На Трепките Со Целосна Лента : Како што е прикажано на сликата Како да се користи : 1.Карактеристики : Долги Дебели Кадрави Лажни Трепки. Пакетот Вклучува : 10 пара лажни трепкизабележете : 1.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата