.

.

Обновени ПРАТЕНИК Поради Лајт Сина ПОРАДИ Лајт 12.5-Во. IPS Lcd Дисплеј За Лизгање За Лаптопи

Обновени ПРАТЕНИК Поради Лајт Сина ПОРАДИ Лајт 12.5-Во. IPS Lcd Дисплеј За Лизгање За Лаптопи

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

Без разлика дали барате секундарен екран за секојдневна лична употреба или за завршување на училишната работа во движење, Небесно Сината Реновирана МОБИЛНИ ПИКСЕЛИ DUEX Lite 12.5 Во. IPS Lcd Дисплеј За Лизгање за Лаптопи е лесен, тенок, пренослив раствор. Ова е најлесното продолжено решение за лаптоп со двоен екран. Користење НА ДУЕКС лајт 12.5-во. пренослив лцд-екран, можете да го конвертирате вашиот единечен дисплеј на лаптоп во вкупно 2 лцд-екрани. Реновиран. 3-та генерација 12.5-во. IPS LCD со режими на прикажување и тенка рамка; 1080p Full HD. Помали магнети за прицврстување за прикачување на екранот на задниот дел од лаптопот. Заштитен капак кога мониторот не се користи; реквизит стојат во режим на портрет; овозможува од хоризонтална содржина до вертикална употреба. 30% полесни и 40% потенки од производот од претходната генерација, изработени со издржлива пластика ЗА КОМПЈУТЕР-СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. USB порта Тип-Ц со влез на хибриден сигнал користејќи DPALT и USB сигнали; користи ЛАПТОП USB-C или USB-порта 3.0. Нега на очите (режим на сина светлина). Вклучува USB-C кабел со USB-C адаптер, 8 нано-лепливи ленти, 4 магнетни лепила и водич за брзо стартување. Небесно Сино.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата