.

.

Вогеле Дами Тенк Фустан Цветен Принт Макси Фустани Летна Плажа Без Ракави Сарафан Партија Лабава Жолта 4XL

Вогеле Дами Тенк Фустан Цветен Принт Макси Фустани Летна Плажа Без Ракави Сарафан Партија Лабава Жолта 4XL

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Резервоар Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани Од Елек Тип На Шема : Цветни Печатени, Печатење На Лисја Дизајн : Рушен, Возбудлив, Чипка, Еластична Боја На Половината : Зелена, Жолта, Црна, Бела, Црвена Вино, Розова, Црвена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3xl, 4xl, 5xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandexneckline : Должина На Ѓердан Со Лажичка : Должина На Ракавите : Сезона Без Ракави : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Карактеристики На Плажа : 1. Ткаенина : 95%Полиестер, 5%Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Боемски Цветен Долг Тенк Фустан. Лажичка Вратот И Возбуда Замав Полите Дизајн Прави Да Изгледа Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Фустани Со Резервоари Бохо, Широк Фустан Без Ракави, Фустан Со Цветни Појаси, Сарафан На Плажа Со Висок Струк, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женски Тенк Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Боемски Фустан, Фустан Од Макси Резервоар, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Долг Фустан Со Елек. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Фустан Со Макси Резервоар За Вратот Со Лажичка, Долг Фустан Без Ракави, Фустан со Цветен Принт На Бохо, Сарафан Со Возбуда Со Појас На Плажа, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар - Цветниот Макси Тенк Фустан Со Потпетици или Сандали за Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата