.

.

Левмја Женски Фустан Без Ракави Женски Плус Големина Без Ракави Цветен Секојдневен Миди Фустан Плажа Лабава Сарафан

Левмја Женски Фустан Без Ракави Женски Плус Големина Без Ракави Цветен Секојдневен Миди Фустан Плажа Лабава Сарафан

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

Женска Плус Големина Без Ракави Цветен Секојдневен Миди Фустан Плажа Лабава Сарафанкарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома.3.Овој Лесен, Врв е совршен за тие денови!4.Нега на облека : Рачно Перење Препорачуваме Или Хемиско Чистење на вашиот Врвен производ информации : Пол : Женскиматеријал : Полиестердекорација : Должина На Печатење : Обичен Стил : Секојдневен, моден, Кратка Должина На Ракавот : Краток Повод : Секојдневен,Дневен, Тип На Шема На Плажа : Печатење и рачно перење и машинско перење е Окпакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Фустан ОТЕ : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите Со Големините на материјалот : женски секојдневни фустани, полиестер, мека, лесна ткаенина, удобна и за носење цел ден, совршена за цела сезона. ●Дизајн : дизајнот на деталите за високиот струк на ременот за самоврзување целосно ја покажува шармантната линија на половината. прекрасните испакнатини и лелеавиот раб го прават симпатичен и elegant.It е совршена должина за истрошување и работи добро за девојчиња со облини. Добра покриеност на градите и не покажува премногу деколте. Невидливо затворање на патент на грбот за подобро да ја заштитите кожата. ●Колокација : секојдневниот фустан за жени лесно може да се совпадне со капа,високи потпетици или сандали. Тоа е прекрасен и симпатичен макси фустан на плажа во вашиот плакар. Долг ветробран или јакна може да се совпаднат воumn и зима за да се комплетира стилски слоевит изглед. ●Прилика : Совршена кратка должина, таа е над должината на коленото, соодветно покажете ги вашите убави нозе но, не премногу, што го прави овој каузален фустан погоден за различни места - свечен, датира, свадба, бритдеј, коктел, забава, клуб, вечера, ноќно излегување, плажа, одмор, одмор и секојдневно носење. ●Инструкции за перење : машина за перење, миење раце ладно, сушење на воздух.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата